® Steam Generators BALTIC

Ettevõttest

Oleme Türgi ettevõtte Alba Makina Co. Ltd. ametlik esindaja Balti riikides.

Alba Makina asutati 1969. aastal ning tootis algselt kuivateid ja triikimismasinaid õmblustööstuse ettevõtetele. Ettevõtte omanikud Tšengiz ja Nafiz Albairak ehitasid 3 500-ruutmeetrise põrandapinnaga tehase ajal, kui selliste seadmete järele oli Türgis suur nõudlus.

Tehase rajamise järel sai Alba Makinast oma tööstusharu juhtiv ettevõte. Türgi esimesed robotiseeritud triikimismasinad, arvutijuhtimisega triikpressid ja aurugeneraatorid toodeti Alba Makina tehases.

1990. aastate algul ehitati Istanbulist 180 km kaugusele uus, 20 000-ruutmeetrine tehas, mis on praeguseni ettevõtte peamine tootmisüksus. Uues tehases keskenduti peamiselt auruseadmete tootmisele, mis lubas ettevõttel tulla turule konkurentidest paremate ja originaalsemate seadmetega. Klientide mugavaks teenindamiseks kasutab Alba Makina 7500-ruutmeetrist peakontorit, mis asub õitsval järjel äri- ja kaubanduslinna Istanbuli südames.

Tänapäevaste tehnoloogiate kasutamine on lubanud Alba Makinal luua laia tootevaliku, mis paistab silma oma ergonoomiliste ja uuenduslike lahendustega.

Neljakümne viie aastase töökogemusega Alba Makina on tänaseks Türgi turu liider ning üks edukamaid rahvusvahelisi ettevõtteid kogu maailmas.